*


Tornado w kilku zdaniach


Instrumenty Zespół muzyczny na wesele Tornado to połącznie młodości z niezbędnym doświadczeniem w prowadzeniu wesel. Siłą napędową zespołu jest Marek M. - wokalista i multiinstrumentalista znany z tego, że każdego postawi na nogi. Jest liderem zespołu i poprzez swoje obycie potwierdzone setkami zagranych imprez odpowiada za prowadzenie zabawy, kontakt z gośćmi i Parą Młodą oraz jest głównym wokalistą zespołu.

Magda to młoda wokalistka z licznymi nagrodami i wyróżnieniami w konkursach piosenki zarówno polskiej jak i francuskiej. W zespole od 2007roku

Łukasz - saksofnista tenorowy z licznym doświadczeniem w orkiestrach dętych i oczywiście na weselach, zawsze pełen muzycznej energii :)

Zespół Tornado wykonuje covery znanych i popularnych wykonawców nie pomijajac starych klimatów disco i rocka oraz nowych znanych, tanecznych przebojów. Gwarantuje także zabawę przy stołach oraz marsze weselne na akordeonie. Przy Tornado parkiet zawsze trzeszczy od natłoku bawiących się na nim gości - zapytajcie wśród znajomych :) Zespół Tornado to ceniona marka i historia, która zagwarantuje Wam udane i szałowe wesele.

zadzwoń już teraz

PREZENTACJA LIVE! Podczas prezentacji u nas przedstawiciel zespołu zademonstruje Wam swoje zdolności i kompetencje. Usłyszysz i poczujesz róznicę, zobaczysz na własne oczy jak wygląda muzyka na żywo, grana prosto z ręki. Już na samym początku dajemy wam wrażenia jakich nie da nikt inny!

Przekonaj się z nami!!!

Uwaga. Możliwość rezerwacji terminów również po wpłacie zaliczki na konto.


StronaStartowa HumorWeselny Linki

słowa kluczowe dla tej strony: Białystok, podlaskie, Augustów, Sokółka, Dąbrowa białostocka, Suchowola, gwarancja, oprawa muzyczna